Sparkle Nedir? - Sparkle

Sparkle Nedir?

Sparkle Entertainment & Design nedir? Eğlence dolu bu yolculuğun nasıl yaratıldığını keşfedin!

Sparkle Entertainment and Design By Marche Nedir?

Sparkle Entertainment & Design’ı kurgularken, dijitalleşen dünyada, şov sektörünü günümüz yenilik ve kolaylıklarına uygun hale getirmeyi amaçladık. Bugün çeşitli elemelerden geçirilmiş, alanında yetkin olan performans ve sahne şovlarını tek bir portalda toplayarak Sparkle Entertainment and Design’ı yarattık.

Bu sayede, günümüz hızını yakalamanız için her ihtiyaca kolaylıkla cevap veren, her biri ayrı ayrı kategorilendirilmiş birçok alternatif şova tek merkezden ulaşılan, fiyat teklifi alınan, hem zamandan hem de paradan tasarruf edilen bir platform oluşturduk.

Vizyon

Her organizasyona ve zevke hitap edecek şovları bünyesinde barındıran, şov sektöründe yer alan ya da almak isteyen her topluluğu, “yetkinlik” standartları içinde bünyesine dahil olmak isteyeceği, Türkiye’de öncü ve zirve şov portalı olmak.

Misyon

Türkiye’deki entertainment sektöründe, güvenilirliği, kalitesi, yaratıcı ve yenilikçi ürün yelpazesi ile yediden yetmişe herkesin tercih edeceği şov portalı olmak.

Değerler

Yenilikçi

Marche onay süzgecinden geçen şovlarımıza her gün yenilerini dahil ederek, dinamizmi sürdüren, bu sayede daima genç kalan bir portalız.

Yaratıcılık

Tasarım odaklı altyapımızla derlenen tüm şovları, etkinliğinizin ve organizasyonlarınızın konseptiyle harmanlayarak yaratıcı ve özgün işler çıkartırız.

Dürüstlük

Size ilk etapta sunulan bütçelendirme dışında, sonradan ortaya çıkacak ek maliyetlerle uğraştırmadan, müşteri lehine bakış açımızı yansıtan ‘Dürüstlük Politikamız’ ile hizmet veririz.

Sorumluluk

Organizasyonunuzda yer alacak şovların, önceden kararlaştırılan düzende ve doğru ekipmanlarla davetinize zamanında yer almasını sağlarız.

Ayrıca becerilerine güvenerek, bunları sergilemek isteyen genç yeteneklerin keşfedilmesine katkı sağlayıp, onların kariyerlerine destek olarak sektörümüze karşı borcumuz olan sosyal sorumluluğumuzu yerine getiririz.

Kalite

Organizasyonlarınızda, her şeyin eksiksiz ve kusursuz olması için kreatif kimliğimizin izini taşıyan her şovla, kalitenin asla tesadüf olmadığını savunuruz.

Ekibimiz