Kurumsal Etkinlikleriniz İçin Yeni Bir Soluk: Pub Story! - Sparkle
17 Şubat 2020

Kurumsal Etkinlikleriniz İçin Yeni Bir Soluk: Pub Story!

“FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI” TARTIŞMALARI

FETÖ’nün siyasi ayağı ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri  arasında yaşanan polemiğe ilişkin olarak da konuşan Temel Karamollaoğlu, “Bir partiye; içinde, örneğin CHP’de, MHP’de bir iki FETÖ’cü var diye siyasi ayak denemez” ifadesini kullandı. Karamollaoğlu, “Siyasi ayak ‘nin kendisidir” dedi.

 

“EHLİYETLİ TAKIM AK PARTİ’DEN AYRILDI”

Yeni partiler kurmak için AK Parti’den ayrılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın kopuşunu da değerlendiren Karamollaoğlu, “Tabiri caizse ehliyetli takım AK Parti’den ayrıldı. Ayrılanların az çok tabanda ve kadrolarda etkisi var” diye konuştu.

“İTTİFAK MESELESİ ŞU ANIN MESELESİ DEĞİL”

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun kendileriyle birlikte Kudüs Mitingi’ne katılmasını da yorumlayan Saadet Partisi lideri, “Sayın Kılıçdaroğlu öz eleştiri vermesini bilen bir siyasetçi. Başörtüsü ile ilgili sözleri, mitinge katılması, adalet ve şeffaflık konusundaki yaklaşımı önemli. Ben de onun gibi düşünüyorum. Ancak siyasi bir ittifak meselesi şu anın meselesi değil. Seçimler döneminde bu konu konuşulabilir. Şu anda prensipleri konuşmak önemli” diye konuştu.

Haber Videosu

Temel Karamollaoğlu: Siyasi ayak AK Parti’nin kendisidir

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2020-02-17 07:49:29 - badmin
Kurumsal Bayi Toplantıları İçin “Dress Code”
Devamını Oku
2020-02-17 07:48:56 - badmin
Kurumsal Etkinlikleriniz İçin En Farklı Oyunlar
Devamını Oku
2020-02-17 07:48:05 - badmin
Kurumsal Etkinlikleriniz İçin Yeni Bir Soluk: Pub Story!
Devamını Oku